MMA02040E1132BB300
MFR.Part #
MMA02040E1132BB300
JLCPCB Part #
C1716773
Description
-55℃~+125℃ 11.3kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS