CPR05R5100KE31
MFR.Part #
CPR05R5100KE31
JLCPCB Part #
C1431646
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 510mΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS