MMA02040C1152FB300
MFR.Part #
MMA02040C1152FB300
JLCPCB Part #
C4133644
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS