MKP1839439124HQ
MFR.Part #
MKP1839439124HQ
JLCPCB Part #
C3799066
Package
Plugin,D15xL31.5mm
Description
-55℃~+110℃ 390nF 425V、1.25kV ±5% 插件,D15xL31.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS