MKP1839447631
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP1839447631
JLCPCB Part #
C3805262
Package
Plugin,D15xL31.5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 470nF ±1% 插件,D15xL31.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS