MKP1839439134HQ
MFR.Part #
MKP1839439134HQ
JLCPCB Part #
C3794243
Package
Plugin,D19.5xL31.5mm
Description
-55℃~+110℃ 390nF 450V、1.6kV ±5% 插件,D19.5xL31.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS