ERC504K5900BHEB500
MFR.Part #
ERC504K5900BHEB500
JLCPCB Part #
C3541888
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS