MKP1839247631R
MFR.Part #
MKP1839247631R
JLCPCB Part #
C3788973
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 4.7nF ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS