RWR81S4170BRB12
MFR.Part #
RWR81S4170BRB12
JLCPCB Part #
C1483216
Description
-55℃~+250℃ 1W 417Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors