MKP1839247631
MFR.Part #
MKP1839247631
JLCPCB Part #
C3783547
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 4.7nF ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS