IH05EB680K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IH05EB680K
JLCPCB Part #
C1336453
Package
Plugin,D21.8xL28.6mm
Description
35mΩ 68uH 75A ±10% 插件,D21.8xL28.6mm Power Inductors ROHS