MCX6K0900B
MFR.Part #
MCX6K0900B
JLCPCB Part #
C1482132
Description
-65℃~+175℃ 300mW 6.09kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS