MCX4K0200B
MFR.Part #
MCX4K0200B
JLCPCB Part #
C1482354
Description
-65℃~+175℃ 300mW 4.02kΩ ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS