MAL215821562E3
MFR.Part #
MAL215821562E3
JLCPCB Part #
C3725283
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 4.43A@100Hz 48mΩ@100Hz 5000hrs@105℃ 50V 52mm 5600uF ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS