ERL0751K100FKEA500
MFR.Part #
ERL0751K100FKEA500
JLCPCB Part #
C3356108
Description
-65℃~+175℃ 250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors