MCT06030E1051BP500
MFR.Part #
MCT06030E1051BP500
JLCPCB Part #
C1713627
Description
-55℃~+125℃ 1.05kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS