CPF0603B340RE
MFR.Part #
CPF0603B340RE
JLCPCB Part #
C4190985
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS