MCT06030D1051BP500
MFR.Part #
MCT06030D1051BP500
JLCPCB Part #
C4348799
Description
-55℃~+125℃ 1.05kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS