MCT06030E1151BP500
MFR.Part #
MCT06030E1151BP500
JLCPCB Part #
C4209967
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS