MAL203853223E3
MFR.Part #
MAL203853223E3
JLCPCB Part #
C4155338
Package
Plugin,D18xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 18mm 22000uF 3.32A@100Hz 3000hrs@85℃ 42mm 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D18xL42mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS