MAY80R600F
MFR.Part #
MAY80R600F
JLCPCB Part #
C1481497
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 80.6Ω ±1% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS