RR02J8K2TB
MFR.Part #
RR02J8K2TB
JLCPCB Part #
C1371567
Description
-55℃~+235℃ 2W 8.2kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS