MAX51K700D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX51K700D
JLCPCB Part #
C1485067
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 51.7kΩ ±0.5% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS