M55342K06B20E0STSV
MFR.Part #
M55342K06B20E0STSV
JLCPCB Part #
C4348376
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0705 Chip Resistor - Surface Mount