SMC5K48A-M3/I
MFR.Part #
SMC5K48A-M3/I
JLCPCB Part #
C3714823
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 48V 53.3V 5kW 64.6A 77.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS