RN70C4120FB14
MFR.Part #
RN70C4120FB14
JLCPCB Part #
C1416231
Description
-65℃~+175℃ 412Ω 750mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors