MAL250156682E3
MFR.Part #
MAL250156682E3
JLCPCB Part #
C3813959
Package
Bolt,D76.4xL116.8mm
Description
-40℃~+85℃ 116.8mm 25.05A@10kHz 31.8mm 31mΩ@100Hz 400V 5000hrs@85℃ 6800uF 76.4mm ±20% 螺栓,D76.4xL116.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS