MAL250119472E3
MFR.Part #
MAL250119472E3
JLCPCB Part #
C3813549
Package
Bolt,D76.4xL116.8mm
Description
-25℃~+85℃ 116.8mm 21.75A@10kHz 31.8mm 4700uF 5000hrs@85℃ 500V 54mΩ@100Hz 76.4mm ±20% 螺栓,D76.4xL116.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS