RN55D23R7FBSL
MFR.Part #
RN55D23R7FBSL
JLCPCB Part #
C1428115
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors