MAL250139332E3
MFR.Part #
MAL250139332E3
JLCPCB Part #
C1588059
Package
Bolt,D89.4xL151.1mm
Description
-25℃~+85℃ 151.1mm 18.9A@10kHz 31.8mm 3300uF 5000hrs@85℃ 500V 73mΩ@100Hz 89.4mm ±20% 螺栓,D89.4xL151.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS