MAL250176103E3
MFR.Part #
MAL250176103E3
JLCPCB Part #
C3815540
Package
Bolt,D89.4xL151.1mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 151.1mm 20mΩ@100Hz 31.8mm 35.7A@10kHz 400V 5000hrs@85℃ 89.4mm ±20% Bolt,D89.4xL151.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS