MAL250039332E3
MFR.Part #
MAL250039332E3
JLCPCB Part #
C3812680
Package
Bolt,D76.4xL106.8mm
Description
-25℃~+85℃ 106.8mm 16.05A@10kHz 31.8mm 3300uF 5000hrs@85℃ 500V 65mΩ@100Hz 76.4mm ±20% 螺栓,D76.4xL106.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS