MAL250119332E3
MFR.Part #
MAL250119332E3
JLCPCB Part #
C3813581
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 18.9A@10kHz 31.8mm 3300uF 5000hrs@85℃ 500V 73mΩ@100Hz 76mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS