MAL229956821E3
MFR.Part #
MAL229956821E3
JLCPCB Part #
C1663704
Package
Plugin,D35xL62mm
Description
-40℃~+105℃ 150mΩ@100Hz 22.5mm 3.44A@100Hz 35mm 400V 5000hrs@105℃ 62mm 820uF ±20% 插件,D35xL62mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS