EKMM451VSN681MA60U
MFR.Part #
EKMM451VSN681MA60U
JLCPCB Part #
C3721026
Package
Plugin,D35xL62mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 62mm 680uF ±20% 插件,D35xL62mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS