AZ23C15-G3-08
MFR.Part #
AZ23C15-G3-08
JLCPCB Part #
C5556705
Description
1 Pair Common Anode 100nA@11V 110Ω 14.25V~15.6V 15V 300mW 30Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS