MAL225956821E3
MFR.Part #
MAL225956821E3
JLCPCB Part #
C3723758
Package
Plugin,D35xL62mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180mΩ@100Hz 3.25A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 62mm 820uF ±20% 插件,D35xL62mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS