MAL226050681E3
MFR.Part #
MAL226050681E3
JLCPCB Part #
C5115988
Package
Plugin,D16xL33.5mm
Description
-55℃~+150℃ 16mm 1A@100kHz 2000hrs@150℃ 27mΩ 33.5mm 35V 680uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL33.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS