MAL216050681E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL216050681E3
JLCPCB Part #
C1601776
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 16mm 2000hrs@150℃ 27mΩ 35V 680uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS