MAL226051681E3
MFR.Part #
MAL226051681E3
JLCPCB Part #
C5115990
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-55℃~+150℃ 16mm 2000hrs@150℃ 27mm 50V 680uF 69mΩ 7.5mm 700mA@100kHz ±20% 插件,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS