MAL225926121E3
MFR.Part #
MAL225926121E3
JLCPCB Part #
C3722069
Package
Plugin,D25xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 120uF 25mm 27mm 3000hrs@105℃ 400V 920mA@100Hz ±20% 插件,D25xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS