RN65D4993FR36
MFR.Part #
RN65D4993FR36
JLCPCB Part #
C1785586
Description
-65℃~+175℃ 499kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors