P0805H5110FBT
MFR.Part #
P0805H5110FBT
JLCPCB Part #
C4157336
Description
-55℃~+155℃ 200mW 511Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount