MAL225929121E3
MFR.Part #
MAL225929121E3
JLCPCB Part #
C3721947
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A@100Hz 10mm 120uF 3000hrs@105℃ 30mm 32mm 500V ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS