RN65D1501FRE6
MFR.Part #
RN65D1501FRE6
JLCPCB Part #
C1856226
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors