MAL225913271E3
MFR.Part #
MAL225913271E3
JLCPCB Part #
C3722055
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.57A@100Hz 10mm 22mm 250V 270uF 3000hrs@105℃ 32mm ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS