MAL225919271E3
MFR.Part #
MAL225919271E3
JLCPCB Part #
C3722951
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.835A@10kHz 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 370mΩ 500V 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS