380LQ222M063H022
MFR.Part #
380LQ222M063H022
JLCPCB Part #
C3721192
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 188mΩ@120Hz 2.35A@120Hz 2000hrs@85℃ 2200uF 22mm 32mm 63V ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS