MAL219367151E3
MFR.Part #
MAL219367151E3
JLCPCB Part #
C3724218
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.17A@100Hz 10mm 150uF 25mm 37mm 450V 5000hrs@105℃ 500mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS