RN65C1871BB14
MFR.Part #
RN65C1871BB14
JLCPCB Part #
C1423882
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors